DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, OKOLÍ

Místo konání

Wellness hotel Energetic, Rekreační 1037, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Mapa

Doprava

 

Ubytování

Ubytování si účastníci zajišťují sami.

HOTEL ENERGETIC****

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a internetovým připojením.
Hosté mohou využívat nové wellness centrum s bazénem a příjemným relaxačním prostředím, restauraci se 120 místy k sezení s letní terasou a lobby barem s 30 místy k sezení, venkovní hřiště a zastřešený tenisový kurt.
Pro účastníky konference je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny. Ubytování rezervujte na recepci hotelu Energetic: www.hotel-energetic.cz

 

PENZION FORMAN***

Penzion se nachází v samostatné budově v těsné blízkosti Wellness hotelu Energetic a nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, telefonem a internetovým připojením. Za stravou a procedurami se dochází do hotelu Energetic****.


STRAVA

Stravování - snídaně (zahrnuty v ceně pokoje); obědy a coffee breaky jsou zajištěny v beskydském hotelu Energetic**** a jsou zahrnuty ve vložném. Společenský večer proběhne v prostorách restaurace hotelu Energetic****. Společenský večer je rovněž zahrnut v ceně vložného.

Zajímavá místa v okolí hotelu

Beskydský hotel Energetic**** se nachází v malebném valašském městečku Rožnov pod Radhoštěm. Historické centrum města je dostupné pěšky, cca 15 minut chůze. Součástí hotelu je wellness centrum; bazén, whirpool a fitness centrum, které je pro hotelové hosty zdarma. Součástí hotelu je i zastřešený tenisový kurt.
V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst např. Valašské muzeum v přírodě, Pustevny i návštěva sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion).

Pěší vzdálenost:
Valašské muzeum v přírodě (1,4 km), Jurkovičova rozhledna (1,8 km), Rožnovský pivovar (2,1 km), Zřícenina hradu Rožnov (3,2 km)
 

Nad 5 km:
Pustevny (pěšky 11 km, autem 20 km), Hora Radhošť (6,9 km),
Gibon park (13 km), Přehrada Bystřička (23 km),

Více informací o Městě Rožnov